про нас

LA™ — велика виробнича компанія, що спеціалізується на виготовленні сталевих дверей. Ми виробляємо вхідні двері більше 15 років. Виробництво компанії знаходиться в Київській області, Білоцерківський р-н, с. Шкарівка вул. Миру, 2а.

Двері LA ™ – вигідно і доступно, відмінний товар для бізнесу, купити дуже просто!

    Наша компанія, як виробник LA ™ дверей пропонує якісні вироби за відмінною ціною, БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ, дозволяючи всім дилерам і клієнтам отримувати хороші перспективи для розвитку свого бізнесу. Власні виробничі потужності, сучасне обладнання, якісні матеріали та висококваліфікований персонал дозволяють створювати двері LA ™ з незмінною якістю і прекрасними експлуатаційними характеристиками. Ми докладаємо максимум зусиль і використовуємо новітні технології, щоб робити надійні і красиві двері.

    Компанія виробник LA ™ випускає різні типи вхідних металевих і вітражних дверей. Стильні вхідні двері LA ™ відрізняються гармонійним поєднанням ефектних дизайнерських рішень, сучасних матеріалів, і новітніх технологій. Доступні і якісні вхідні двері LA ™ користуються попитом у населення і корпоративних споживачів. У нас Ви зможете придбати величезний асортимент дверей LA ™ в різноманітних модифікаціях. Ми пропонуємо LA ™ двері: Стандарт, Преміум, Еліт і Люкс, з більш ніж 400 варіантами фрезеровок. Компанія виробляє вхідні двері з 40 видами декоративних плівкових покриттів, також в оформленні можуть бути використані ковані елементи, патинування або вітражне скло. Все це дозволяє нам поставляти бронедвері LA ™ Біла Церква різних моделей, розширюючи можливості вибору для покупців.

Вхідні двері LA ™ – надійно і красиво!