ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Гарантийный срок эксплуатации 12 месяцев. Гарантія вступає в силу в день покупки вироби і дійсна протягом зазначеного терміну. Покупець має право вимагати виконання гарантійних зобов’язань, якщо він ретельно дотримувався всіх інструкцій по догляду за виробом. Термін експлуатації виробу при дотриманні всіх вимог не обмежений. Виробник забезпечує ремонт або заміну вироби в разі виявлення дефектів виробничого характеру. Характер пошкодження встановлюється експертизою на виробництві. Комплектність вироби перевіряється покупцем при отриманні товару.

Гарантія не діє у випадках:

  1. Некваліфіковані дії при установці, в тому числі при монтажі виробів непрофессіонапамі; тільки після закінчення робіт, пов’язаних з виділенням вологи і пилу (бетонування, оштукатурювання, плитка, побілка, обклеювання шпалер, фарбування і т.д.).
  2. Самостійна заміна деталей виробу клієнтом.
  3. Якщо несправність викликана стихійними лихами, пожежею, повенями та іншими факторами.
  4. Якщо пошкодження носять механічний характер або з’явилися в результаті механічних впливів (при установці або транспортуванні), побутових ушкоджень.
  5. Якщо вироби містилися у вологому приміщенні або по ним текла вода.
  6. Якщо двері встановлені на вулиці не з впагостойкой плити або покриті плівкою для внутрішнього застосування (плівки мат. Структура, лак).
  7. Не допускайте тривалої дії на полотно вологи, прямого сонячного випромінювання (плівки мат. Структура, лак). Не допускайте попадання на полотна агресивних рідин. Не допускається обробка поверхонь абразивними складами.
  8. Гарантія не поширюється на нормальний знос, подряпини і пошкодження, що виникли в процесі експлуатації.
  9. Гарантія не передбачає чистку вироби, планове технічне обслуговування заміну замків та фурнітури, що прийшли в непридатність через нормального зносу або обмеженого терміну служби.
  10. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності нашого кур’єра або менеджера, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, повертайте замовлення кур’єру.

Претензії на вигляд приймаються тільки в момент отримання товару. При порушенні вищевказаних гарантійних умов рекламація або заміни цього виробу за рахунок покупця. Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України. У разі виявлення дефектів необхідно звернутися до продавця, який приймає і відправляє рекламацію виробнику.

Умови доставки:

самовивіз, інтайм, нова пошта.
Всі претензії за упаковку і зіпсовані вироби під час перевезення пред’являти вище зазначеним службам!

*Гарантія на дверні накладки з фінської вологостійкої фанери: на + vinorit + (Ізраїль) для зовнішнього застосування 3 роки. на плівку +пвх+ (артель) для внутрішнього застосування 5 років.