Дуже важливо !!!

Єдиною плівкою для вуличного застосування є плівка Vinorit вироблена в Ізраїлі. Все інше не більше ніж обман споживача. Вище вказану плівку на ринок України поставляє єдиний офіційний постачальник SPV Company LTD (перейти…) На сайті даної компанії в Розділи виробники вхідних дверей, можна дізнатися хто з виробників використовує дану плівку. Ми починали своє виробництво з виготовлення дверних накладок. Досвід роботи з даної плівкою 15 років.

Наша порада: При замовленні вхідних дверей вуличного застосування

  1. Плівка Vinorit (Ізраїль).
  2. Максимально захистити від попадання сонячного світла.
  3. Мінімум фрезерування.
  4. Фінська вологостійка фанера подвійний ламінації.

Все це сприяє довгостроковій експлуатації дверних накладок терміном до 10 років.

НАСЛІДКИ ВИКОРИСТАННЯ НЕ якісного матеріалу

ПВХ-плівка WINECO®

Ізраїльська компанія Haogenplast, світовий лідер у виробництві ПВХ-плівок, представляє революційну ЕКО-новинку – ПВХ-плівку універсального застосування WINECO.

ПВХ-плівка WINECO призначена для нанесення на двері і дверні накладки, підвіконня, сендвіч-панелі, меблі та декоративні стінні панелі тощо. Багатошарове покриття WINECO підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. У виробництві плівки використовують інноваційні пігменти забезпечують високу стійкість до ультрафіолетового віпромінювання.Товщіна даної ПВХ-плівки – 200 мікрон, проте цього достатньо, щоб визнати WINECO «антівандаль- ної» плівкою, в зв’язку зі стійкістю до механічних пошкоджень. Про міцність цієї ПВХ-плівки говорить і те, що вона стійка до перепадів температури, природних опадів і навіть побутової хімії.

Серед інших переваг ПВХ-плівки WINECO: термопластичная, легко приймає форму кутів, увігнутих і опуклих поверхонь, точно повторюючи контури; самозагасаюча; довговічна і екологічна. Відповідно до цього виробник надає гарантію терміном від 2-х до 5-ти років в залежності від кольору, в порівнянні з іншими виробниками, які дають до 1 року гарантії на ПВХ-плівки тієї ж товщини. Плівка виробляється на сучасному обору- ванні за новою рецептурою і проходить багатоступінчастий контроль якості.

Двері LA ™ - відмінний товар для бізнесу, вигідно і доступно!

Компанія, як виробник LA ™ дверей (Біла Церква) пропонує якісні вироби за відмінною ціною.

Ми використовуємо найкращі матеріали для наших виробів

НАШІ ПАРТНЕРИ:

Як відлічить плівку VINORIT (Ізраїль) від інших плівок

Якщо скласти плівку вдвічі на місці вигину утворюється біла смуга, це свідчить, що дана плівка не відноситься до плівок Vinorit (Ізраїль), не є антивандальной і не може використовуватися для вуличного застосування.

ПЕТЛІ LA™

ЗАГЛУШКИ LA™

Заглушки антисрезов
Заглушки антисрезов
Заглушки антисрезов

Оригінальна фірмова упаковка LA™

(остерігайтеся підробки)